4nano - współpraca

Oferujemy więcej niż inni - zostań naszym partnerem biznesowym
Studia detialingowe500-265-930

Powłoki ceramiczne i kosmetyki samochodowe
– współpraca z 4nano

Prowadzisz studio auto detailingu, sklep internetowy z produktami dla motoryzacji lub zarządzasz salonem samochodowym, który chce poszerzyć ofertę o nowe usługi dla klientów? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań brzmi TAK, dołącz do partnerów biznesowych 4nano.

Co oferujemy? Profesjonalne kosmetyki samochodowe, bardzo dobrze znane na polskim rynku powłoki ceramiczne oraz wsparcie techniczne i marketingowe.

współpraca powłoki ceramiczne 4nano

Powłoki ceramiczne 4nano

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną zapewnia ochronę przed mikrorysami, łatwiejsze mycie i codzienną pielęgnacją oraz, co najważniejsze dla twoich potencjalnych klientów, szklistość, pogłębienie koloru i efekt hydrofobowy. I to obieca ci każdy dystrybutor powłok ceramicznych. Czym my się wyróżniamy? Ze względu na to, że jesteśmy producentem powłok ceramicznych, dokładnie wiemy, co się w środku znajduje i jak poszczególne składniki chemiczne wpływają na działanie, skuteczność oraz trwałość powłoki (co więcej, dla współpracujących z nami studiów detailingowych prowadzimy szkolenie z chemicznych aspektów ceramiki na auto).

Co ci dadzą te informacje? Wiedząc, co nakładasz na auto, łatwiej sprzedasz ten produkt klientom – wytłumaczysz im, czym jest i jak działa powłoka ceramiczna oraz jakie korzyści generuje oprócz słynnej już hydrofobowości.

A co znajdziesz w naszej ofercie? Podejmując z nami współpracę, otrzymujesz dostęp do:

 • rocznej powłoki ceramicznej 4nano Quantum Lite,
 • dwuletniej powłoki ceramicznej 4nano Camo,
 • dwuletniej powłoki ceramicznej 4nano Opal & Quantum,
 • trzyletniej powłoki ceramicznej 4nano Sapphire & Quantum,
 • pięcioletniej powłoki ceramicznej 4nano Rock & Quantum.

Część z tych produktów dostępnych jest wyłącznie dla partnerów biznesowych i certyfikowanych studiów detailingowych, nie są to powłoki, które może kupić każdy.

Kosmetyki samochodowe 4nano

Podejmując współpracę z 4nano zyskujesz dostęp do naszych produktów w preferencyjnych cenach (dla partnerów biznesowych przewidujemy zniżki i rabaty, których klienci indywidualni nie otrzymują).

Posiadamy:

 • kosmetyki samochodowe do lakieru,
 • kosmetyki samochodowe do szyb,
 • kosmetyki samochodowe do felg,
 • kosmetyki samochodowe do wnętrza,
 • kosmetyki samochodowe do skóry,
 • kosmetyki samochodowe do kokpitu,
 • kosmetyki samochodowe do plastiku,
 • akcesoria: aplikatory, mikrofibry i inne.

Kosmetyki samochodowe 4nano dostępne są w różnych pojemnościach (na życzenie naszych partnerów topowe produkty, jak Predator czy Final Wipe Off stworzyliśmy w ekonomicznych, 5-litrowych opakowaniach). Co je wyróżnia? Napiszemy krótko: skuteczność. Profesjonalne kosmetyki samochodowe, dostępne w naszej ofercie, cechują się wyższą koncentracją substancji aktywnych, dzięki czemu szybko usuwają brud, są też wydajniejsze.

współpraca kosmetyki samochodowe 4nano

Car detailing – wsparcie techniczne i marketingowe

Zależy nam na bliskich relacjach z naszymi partnerami biznesowymi, dlatego współpraca nie kończy się na złożeniu przez ciebie i wysłaniu przez nas zamówienia z produktami.

Każdy z partnerów 4nano może liczyć na wsparcie techniczne naszego specjalisty, który odpowie na pytania związane nie tylko z aplikacją i pielęgnacją powłok ceramicznych, ale też z czyszczeniem i zabezpieczaniem całego auto.

Nasz dział marketingowy przygotuje spersonalizowane katalogi, broszury i ulotki związane z twoim studiem/salonem samochodowym. Przedstawiamy w nich nie tylko usługi powiązane z produktami 4nano, ale wszystkie prace, które wykonujesz dla klientów. Poniżej możesz zobaczyć folder przykładowy oraz gotową broszurę przygotowaną dla certyfikowanego studia AP Studio (wystarczy kliknąć zdjęcie, aby przejść do folderu).

4nano folder ogólny partnerów biznesowych
4nano przykładowy folder prezentacyjny
przykładowy folder prezentacyjny 4nano

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć? To nie problem – w naszym zespole pracuje fotografka, która może zrobić zdjęcie tobie, twojego studia car detailingu/salonu samochodowego, a także zabezpieczonych aut. Takie zdjęcia przydadzą się nie tylko do profili w mediach społecznościowych, ale też na stronę internetową, czy do katalogu.

Oprócz tego organizujemy szkolenia z chemicznych podstaw powłok ceramicznych, aplikacji ceramiki na auto, a także z działań marketingowych, jakie można podjąć, gdy prowadzisz własny biznes.

Czy to wszystko? Nie. Cały czas jesteśmy do twojej dyspozycji. Możesz do nas zadzwonić, gdy masz problem z użytkowaniem produktu, a także wtedy, gdy wpadłeś/aś na pomysł, który chcesz z nami zrealizować. Na życzenie naszych partnerów wprowadziliśmy m.in. praktyczne aplikatory ze szmatką, wlepki do powłok ceramicznych, czy reprezentacyjne opakowania do twojego studia. Możesz też zaprosić nas na organizowany przez siebie event – chętnie się na nim pokażemy jako twój partner.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas na adres biuro@4nano.pl, zadzwoń pod numer 500-265-930 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z tobą w sprawie warunków współpracy.

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Zainteresowała cię nasza oferta? Nie czekaj i skontaktuj się z nami w dowolny, wybrany przez ciebie sposób. Na każde pytanie odpowiemy i wyślemy ci ofertę współpracy maksymalnie w przeciągu 24 godzin.