Kosmetyki samochodowe

Sklep detailingowy 4nano
Zobacz katalog produktowyPrzejdź do sklepu 4nano

KOSMETYKI SAMOCHODOWE 4nano – co je wyróżnia?

4nano to producent kosmetyków samochodowych i ceramiki na auto (powłok hydrofobowych na lakier), który w swojej ofercie posiada specjalistyczne środki do czyszczenia oraz zabezpieczenia pojazdu. Profesjonalna chemia do samochodu, stosowana między innymi przez studia auto detailingu oraz przez detailerów-amatorów, wyróżnia się wysoką skutecznością oraz wydajnością. Jak to możliwe?

Dostępne w ofercie 4nano samochodowe kosmetyki charakteryzują się wyższą koncentracją substancji czynnych. To powoduje, że szybciej i dokładniej usuwają brud, nawet ciężkie do zmycia zabrudzenia na felgach spowodowane osadzaniem się smarów, pyłków z klocków hamulcowych. Ponadto profesjonalne kosmetyki samochodowe to najczęściej koncentraty, czyli produkty, które przed użyciem należy rozcieńczyć z wodą.

Do kogo skierowane są nasze auto kosmetyki? Przede wszystkim do salonów auto detailingu, ale też do klientów indywidualnych, którzy szukają specjalistycznych środków do swojego pojazdu. Odwiedź nasz autodetailing sklep, aby zapoznać się z ofertą, a także dokonać zamówienia. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci w wyborze odpowiednich produktów.

Kosmetyka samochodowa, profesjonalna chemia do auta

4nano produkuje środki do czyszczenia i zabezpieczania pojazdu, dedykowane poszczególnym elementom auta. Dzięki temu wyróżniają się wysoką skutecznością, są dopasowane do potrzeb i wymagań konkretnych części. Mimo iż jest to wysoce skuteczna, agresywna chemia do auta, jest jednocześnie bezpieczna dla czyszczonego/zabezpieczonego elementu. Nasza oferta obejmuje:

  • kosmetyki samochodowe do lakieru;
  • kosmetyki samochodowe do szyb;
  • kosmetyki samochodowe do felg i opon;
  • kosmetyki samochodowe do wnętrza;
  • kosmetyki samochodowe do skóry, tapicerki;
  • kosmetyki samochodowe do kokpitu, plastików;
  • kosmetyki samochodowe do polerowania.
4nano Predator APC
kosmetyki samochodowe do lakieru

Kosmetyki samochodowe do lakieru

Topowymi produktami są powłoki hydrofobowe, aczkolwiek odnowa lakieru samochodowego to nie tylko ceramika na auto. Oprócz tego posiadamy również szampony do karoserii, produkty do odtłuszczania oraz środki, które służą do ostatecznego przygotowania powierzchni przed aplikacją zabezpieczenia. W naszej ofercie jest też pasta polerska pod ceramikę na auto 4nano Finishing Touch. Największą popularnością cieszy się jednak uniwersalny środek APC – 4nano Predator, który służy do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni, nie tylko samochodowych (sprawdzi się do lakierowanego drewna, blatów, armatury etc.).

Kosmetyki samochodowe do szyb

Dużą popularnością cieszą się kosmetyki samochodowe do szyb, które dokładnie czyszczą powierzchnię oraz przygotowują ją do dalszych zabiegów, np. do aplikacji tzw. niewidzialnej wycieraczki. To powłoka ceramiczna na szyby, która odpycha krople wody, zapewniając wygodną i bezpieczną jazdę. Produktem, który polecamy, jest m.in. 4nano Glass & Metal Cleaner, który radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, nawet… w domu.

Kosmetyki samochodowe do szyb
Kosmetyki samochodowe do felg

Kosmetyki samochodowe do felg i opon

Kolejną grupą środków są kosmetyki przeznaczone do zabezpieczenia i czyszczenia felg oraz konserwacji opon. Produkty przeznaczone do czyszczenia posiadają neutralne pH, dzięki czemu można w bezpieczny sposób umyć te elementy, nie usuwając nałożonego zabezpieczenia, czy nie uszkadzając felg polerowanych.

Do ochrony felg rekomendujemy 4nano Rim Protect (sezonowe zabezpieczenie) lub powłokę ceramiczną 4nano Ice, która dzięki wysokiej zawartości składnika aktywnego (90% produktu) zabezpieczy felgi na kilka lat.

Kosmetyki samochodowe do wnętrza

Kosmetyki do aut, dedykowane wnętrzom, to przede wszystkim środki do czyszczenia i zabezpieczania plastików, a także produkty do czyszczenia tapicerki samochodowej. Z naszymi kosmetykami możliwa jest także konserwacja skóry w samochodzie.

Podczas czyszczenia wnętrz sprawdzą się też produkty uniwersalne, jak 4nano Final Wipe Off lub 4nano Predator. Z ich pomocą wyczyścisz podsufitki, powierzchnie gumowe, a jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt, będziesz mógł wyprać pokrowce siedzeń.

Kosmetyki samochodowe do wnętrza
Aplikator do powłok ceramicznych 4nano

Akcesoria do auto detailingu

Oprócz tego zapewniamy akcesoria do auto detailingu: aplikator do powłok ceramicznych, ściereczki z mikrofibry oraz gąbki do czyszczenia.

Pełny asortyment naszych produktów znajdziesz na sklepie internetowym.

Gdzie kupić kosmetyki detailingowe?

Auto detailing sklep 4nano umożliwia zakup profesjonalnych środków do czyszczenia i zabezpieczania aut. Oprócz tego nasze produkty oferują specjalistyczne sklepy z kosmetykami samochodowymi, jak detailingstore.pl, czy shiningcar.pl.

Jeśli jesteś właścicielem studia auto detailingu, możesz podjąć współpracę z 4nano i zamawiać bezpośrednio od nas kosmetyki do aut w preferencyjnych cenach. Sprawdź szczegółowe warunki współpracy dla studia auto detailingu.

Zgłoś się do nas również wtedy, gdy prowadzisz sklep z kosmetykami samochodowymi i chcesz zająć się dystrybucją środków 4nano. Jeśli jesteś zainteresowany taką możliwością, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Zainteresowała cię nasza oferta, ale chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu – na każde pytanie odpowiemy maksymalnie w przeciągu 24 godzin.