Certyfikowane Studia 4nano

Car Detailing

 Chcesz mieć pewność, że na Twoje auto aplikowana jest oryginalna powłoka ceramiczna 4nano i że robią to przeszkoleni specjaliści? Sprawdź współpracujące z 4nano studia, w których otrzymasz certyfikat autentyczności.

Znajdź Certyfikowane Studio 4nano w swojej okolicy:

Studio auto detailingu – oferta, popularne usługi

Chcesz, aby Twój samochód był nie tylko dokładnie wyczyszczony, ale by przy okazji bardziej błyszczał, a kurz i brud osadzał się mniej? Zamiast na mycie ręczne, oddaj auto do samochodowego SPA, czyli do studia auto detailingu.

Czym się różni jego oferta? Oprócz tego, że możesz liczyć na kompleksowe czyszczenie pojazdu, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, może zostać ono zabezpieczone profesjonalnymi kosmetykami samochodowymi, które będą zmniejszać przywieranie brudu, a także sprawią, że lakierowane, plastikowe, czy materiałowe elementy zostaną odżywione, zregenerowane. Na jakie usługi możesz oddać auto?

Mycie detailingowe

To podstawowa usługa samochodowego SPA. Z pojazdu usuwane są wszelkie zabrudzenia, także smar, kurz osiadający na felgach. Stosuje się do tego specjalistyczne, agresywne środki chemiczne, które dzięki temu, że są dedykowane konkretnym elementom, są jednocześnie skuteczne i bezpieczne. Mycie detailingowe to często wstęp do innych usług, zawiera się w ich cenie.

Czyszczenie i zabezpieczenie wnętrza

Po dokładnym wyczyszczeniu wnętrza pojazdu, uwzględniającym odkurzanie, czy, za dodatkową opłatą, pranie tapicerki, środek samochodu jest zabezpieczany specjalnymi powłokami. Zmniejszają one przywieranie brudu oraz opóźniają blaknięcie. Jeśli decydujesz się również na pranie i zabezpieczanie tapicerki/skóry, to dodatkowo nabiera ona właściwości hydrofobowych, co oznacza, że płyny nie wnikają do środka, osiadają na materiale w postaci kropelek, są łatwe do usunięcia.

Renowacja lakieru

Pod nazwą tej usługi kryje się korekta lakieru polegająca na usunięciu zarysowań oraz zmatowień w studiu auto detailingu. Robi się to podczas polerowania ręcznego lub mechanicznego, często jest to wstęp do dalszych prac związanych z zabezpieczeniem lakieru.

Ochrona lakieru – powłoka ceramiczna, wosk, folia PPF

Większość klientów studiów auto detailingu decyduje się na wizytę w samochodowym SPA w celu zabezpieczenia, poprawy wyglądu lakieru.

Tutaj możliwości jest kilka, a najtańsza, ale też najmniej trwała opcja to woskowanie samochodu. Taki zabieg trzeba powtarzać co kilka miesięcy, dlatego osoby, które nie mają na to czasu, często decydują się na powłokę ceramiczną.

Oprócz tego, że zapewnia szklistość lakieru, poprawia kolor karoserii, to również zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem promieni UV, czynników zewnętrznych, jak sól drogowa oraz ułatwia czyszczenie. Plusem jest również to, że przed aplikacją powłoki, studia auto detailingu przeprowadzają korektę lakieru.

Natomiast najlepsze zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi zapewnia folia PPF. Niestety, jest to też najdroższe rozwiązanie, najczęściej folię nakłada się tylko na niektóre elementy, pozostałe zabezpieczając powłoką.

Zabezpieczenie felg

Ta usługa polega na dokładnym wyczyszczeniu i zabezpieczeniu felg dedykowanymi, kilkuletnimi powłokami ceramicznymi, które nadają im błyszczącego wykończenia, szklistości. Lecz, co najważniejsze, powłoka zmniejsza przywieranie brudu i pyłu z klocków hamulcowych, sprawia, że bieżące mycie felg jest znacznie prostsze.

Niewidzialna wycieraczka, zabezpieczenie szyb

Stosunkowo niedrogą, a efektowną usługą jest zabezpieczenie szyb tzw. niewidzialną wycieraczką, czyli powłoką hydrofobową, która posiada zdolność do odpychania kropel wody przy odpowiedniej prędkości. Zapewnia to większe bezpieczeństwo na drodze, nie wymaga stosowania wycieraczek samochodowych.

Ile kosztuje powłoka ceramiczna, niewidzialna wycieraczka, SPA wnętrza…

A jakie są ceny popularnych usług auto detailingu? Przygotowaliśmy tabelkę, w której podajemy uśredniony koszt – pamiętaj, że ostateczna cena zależy m.in. od lokalizacji oraz doświadczenia studia auto detailingu.

Auto detailing cennik usług

Na co zwracać uwagę, wybierając studio auto detailingu?

Jak już się zorientowałeś/aś, usługi auto detailingu nie są tanie. Dodatkowo z samochodowego SPA najczęściej korzystają właściciele aut nowych, bądź o szczególnej wartości, którzy chcą mieć pewność, że pojazd nie zostanie przypadkowo uszkodzony podczas prac. Jak więc wybrać studio auto detailingu?

Nasuwa się, aby jako pierwsze wymienić doświadczenie, które ważne jest w każdej branży. Ale pamiętaj, że często studia auto detailingu, choć nowe, są otwierane przez osoby, które zajmują się tym od lat – najpierw w ramach własnego hobby, a potem podczas pracy u kogoś. Dlatego lepiej poszukać opinii na temat studia, np. w Google Moja Firma lub na motoryzacyjnych forach, grupach.

Umawiając się na wizytę, sprawdź, czy Twój rozmówca wie, o czym mówi i potrafi Ci odpowiedzieć na wszystkie pytania. Na miejscu zobacz, jak wygląda studio, czy jest zadbane, dobrze zorganizowane. Dopytaj też, na jakich kosmetykach samochodowych pracują specjaliści (możesz je potem zweryfikować w internecie).

My możemy polecić każde nasze certyfikowane studio auto detailingu, ponieważ wiemy, że prowadzę je ludzie z pasją i wiedzą. Utrzymujemy kontakt ze wszystkimi naszymi partnerami, prowadzimy dla nich szkolenia i widzimy, jak wyglądają ich realizacje. Jeśli nie wiesz, gdzie się zgłosić, skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.

Kontakt

Chciałbyś zabezpieczyć swój samochód powłoką ceramiczną, bezbarwną folią ochronną PPF lub woskiem? Skontaktuj się z nami w dowolny, wybrany przez ciebie sposób. Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy, na który z produktów się zdecydować.