Rozpocznij współpracę z 4nano

Oferta dla studiów auto detailingu
500-265-930Biuro@4nano.pl

Studia auto detailingu – współpraca

Dlaczego my? Dzięki nam małe biznesy stają się wielkie a wielkie jeszcze większe

Partner biznesowy

Co zyskujesz jako nasz partner?

✓ Kosmetyki samochodowe
✓ Powłoka ceramiczna 4nano Opal & Quantum
✓ Powłoka ceramiczna 4nano Sapphire & Quantum
✓ Szkolenia z ekspertami
✓ Katalogi reklamowe dla twojego studio
✓ Wsparcie techniczne tel./mail
✓ Rabat na pierwsze zamówienie
✓ Zmienna zniżka minimum 10%

Certyfikowane Studio

Zyskujesz wszystkie korzyści partnera biznesowego, a oprócz tego:

✓ Powłoka ceramiczna 4nano Rock & Quantum
✓ Spersonalizowane katalogi
✓ Profesjonalne zdjęcia twojego studia/realizacji
✓ Pudełka prezentacyjne
✓ Tworzenie projektów graficznych
✓ Konsultacje marketingowe
✓ Stały rabat minimum 20%

PARTNER BIZNESOWY

Prowadzisz studio car detailingu? Sprawdź naszą ofertę dla partnerów biznesowych 4nano, a także przekonaj się, do jakich produktów możesz uzyskać dostęp. Zależy nam na długotrwałych relacjach, dlatego współpraca z nami nie kończy się na sprzedaży produktów. Zobacz, co możesz zyskać.

kosmetyki samochodowe marki 4nano

Kosmetyki samochodowe 4nano

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie współpracy biznesowej z 4nano, otrzymasz dostęp do naszych produktów w preferencyjnych cenach (dla partnerów przewidujemy zniżki oraz rabaty, których klienci indywidualni nie otrzymują).

Kosmetyki samochodowe 4nano dedykowane są poszczególnym elementom pojazdu (do lakieru, kokpitu, skór, felg itp.), oferujemy je w różnych pojemnościach (na życzenie naszych partnerów topowe produkty, stworzyliśmy w ekonomicznych, 5-litrowych opakowaniach).

Co wyróżnia nasze produkty? To proste: skuteczność. Mamy kontrolę nad produkcją profesjonalnych kosmetyków samochodowych, dzięki czemu możemy zapewnić, że posiadają wyższą koncentrację substancji aktywnych, dzięki czemu są bardziej wydajne, szybko usuwają nawet najcięższy brud.

Chcesz poznać wszystkie produkty, które posiadamy w naszej ofercie? Sprawdzisz je w naszej broszurze:

Powłoki ceramiczne 4nano

Jedną z zalet współpracy z marką 4nano, jest fakt, że gramy w otwarte karty. Dokładnie wiemy, co odpowiada za poszczególne cechy naszych powłok ceramicznych i tę wiedzę przekazujemy także naszym partnerom podczas merytorycznych spotkań, szkoleń.

Podejmując z nami współpracę biznesową, otrzymujesz dostęp do powłok ceramicznych:

● 4nano Quantum Lite,
● 4nano Camo,
● 4nano Opal & Quantum,
● 4nano Sapphire & Quantum,

Poza ogólnodostępnymi powłokami hydrofobowymi, jak 4nano Quantum Lite i 4nano Camo, w swojej ofercie posiadamy także produkty przeznaczone jedynie dla partnerów biznesowych. Mowa tutaj o dwuwarstwowych powłokach ceramicznych naszej marki: 4nano Opal & Quantum oraz 4nano Sapphire & Quantum, które przeznaczone są dla profesjonalistów.

Szczegółowy opis wszystkich tych produktów znajdziesz w naszej informacyjnej broszurze:

powłoki ceramiczne Opal i Camo
szkolenia 4nano

Szkolenia ze specjalistami 4nano

1. Aplikacja powłoki ceramicznej

Jeśli dopiero zaczynasz w branży auto detailingu, pokażemy ci, w jaki sposób aplikować powłokę ceramiczną, na jakie elementy zwrócić uwagę podczas jej nakładania (temperatura, wilgotność, czasy docierania) oraz jakie warunki muszą być spełnione, aby cały proces się powiódł. Krok po kroku przeprowadzimy cię przez wszystkie elementy, abyś miał pewność, że auta twoich klientów zostaną odpowiednio zabezpieczone.

2. Powłoka ceramiczna – skład, jak działa

Każdy wie, co daje powłoka ceramiczna. Niezwykła szklistość, pogłębiony kolor, niesamowity efekt hydrofobowy i wyjątkowa trwałość to tylko część sloganów, które słyszą klienci w każdym studio auto detailingu. My jednak idziemy, o krok dalej i tłumaczymy naszym partnerom, co tak naprawdę stoi za wymienionymi wyżej hasłami. Chcesz wiedzieć, z jakich substancji składa się powłoka ceramiczna i dlaczego po aplikacji zmienia swoją konsystencję z cieczy w ciało stałe? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy na naszych szkoleniach.

3.  Podstawy marketingowe

Nie masz pomysłu, jak dotrzeć do potencjalnego klienta? A może zastanawia cię, jakiej grupy docelowej powinieneś szukać?. Współpracujemy z kilkudziesięcioma studiami na terenie Polski i Europy, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie. Na podstawie własnych oraz ich doświadczeń możemy powiedzieć ci, jakie działania marketingowe sprawdzają się lepiej, a jakie… nie sprawdzają się wcale. Dzięki wiedzy przekazanej na szkoleniach będziesz w stanie określić swojego docelowego klienta, dotrzeć do niego, oraz przedstawić mu dopasowaną do potrzeb ofertę.

Auto Detailing gdzie szukać klientów

Wsparcie techniczne

Masz pytanie z zakresu technicznego, marketingowego lub chemicznego? Z chęcią na nie odpowiemy, w końcu po to jesteśmy. Nasi partnerzy otrzymują pełne wsparcie i stały kontakt.

Rabat na pierwsze zamówienie, stała zniżka

Wiemy, że na początku jesteś obciążony różnego rodzaju kosztami. Wyposażenie studia, wydatki na marketing, wynajem studia oraz wiele innych. Właśnie dlatego wychodzimy ci naprzeciw i oferujemy bardzo korzystny rabat na pierwsze zamówienie. Dodatkowo zgodnie z tym, o czym wspomnieliśmy na początku, jako partner biznesowy otrzymujesz preferencyjne warunki handlowe. Przy każdym kolejnym zamówieniu otrzymasz zniżkę, której klienci indywidualni nie mają.

wsparcie techniczne 4nano

Kontakt

Zainteresowała cię nasza oferta? Nie czekaj i skontaktuj się z nami w dowolny, wybrany przez ciebie sposób. Na każde pytanie odpowiemy i wyślemy ci ofertę współpracy maksymalnie w przeciągu 24 godzin.

certyfikowane studio 4nano

Chcesz korzystać z naszych produktów, w tym topowej powłoki ceramicznej 4nano Rock & Quantum? Dowiedz się, czy możesz zostać certyfikowanym studiem 4nano. Tę możliwość oferujemy wyłącznie specjalistom, którzy spełnią nasze kryteria jakościowe. Gdy to się uda, otrzymasz dostęp do wszystkich korzyści, które dotyczą partnerów biznesowych. Oprócz tego pomożemy ci rozwijać twój biznes. Jak? Czytaj dalej.

powłoki ceramiczne marki 4nano

Certyfikowana powłoka 4nano Rock & Quantum

Szukasz produktów, które zadowolą twojego klienta na długie lata? Nasza topowa powłoka ceramiczna 4nano Rock & Quantum to wybór dla najbardziej wymagających. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego jest to produkt 5-letni, odpowiedź jest bardzo prosta: w bardziej długotrwałe rozwiązania nie wierzymy. Co więcej, pod względem składu chemicznego nasza powłoka ceramiczna 4nano Rock & Quantum nie odstaje (a często nawet przewyższa) ceramikę na samochód 7-, 8- czy 9-letnią innych producentów oraz dystrybutorów.

Skąd ta pewność? Pięcioletnia powłoka ceramiczna 4nano składa się z dwóch warstw, przy czym każda odpowiedzialna jest za nieco co innego – sprawdź to niżej.

4nano Rock – 97-99% czystego produktu

Wyjątkowość naszej topowej powłoki ceramicznej wynika ze związków chemicznych, na których jest oparta. Pierwsza warstwa to „czysty” produkt, niezawierający rozpuszczalników. Połączenie żywic silikonowych, środka wiążącego oraz silseskwioksanów pozwala uzyskać wyjątkowo trwałą i odporną powłokę, która łączy się bezpośrednio z lakierem.

4nano Quantum – związki fluorowe

Druga warstwa to połączenie standardowych zalet powłoki ceramicznej oraz korzyści, jakie uzyskasz dzięki zawartym w środku związkom fluoru. W większości powłok hydrofobowych dostępnych na rynku, za efekt kropelkowania odpowiadają grupy metylowe -CH₃. W przypadku powłoki Quantum hydrofobowość jest dodatkowo wzmocniona dzięki użyciu związków fluoru.

Wsparcie marketingowe

Powłoki ceramiczne i kosmetyki samochodowe to oczywiście najważniejszy punkt na naszej liście. Jesteśmy jednak świadomi, że rynek dynamicznie się zmienia. Właśnie dlatego nasi certyfikowani partnerzy otrzymują od nas wsparcie marketingowe.

Jesteśmy pewni, że wykonując swoją pracę, dajesz z siebie 100, a nawet 150%. Jednak w wielu przypadkach twój klient nie jest tego świadom i my pomożemy to zmienić.  Jak?

Spersonalizowane katalogi

Specjalnie dla naszych certyfikowanych partnerów tworzymy spersonalizowane katalogi z ofertą studia detailingowego. Klienci znajdą w nich nie tylko usługi powiązane z produktami 4nano, ale również inne prace, które dla nich wykonujesz takie jak renowacja lakieru, aplikacja folii ochronnej na samochód, nakładanie wosku i wiele innych prac.

Profesjonalne zdjęcia twoich realizacji

Jeśli chcesz reklamować swoje studio w sieci, potrzebujesz zdjęć, które zachęcą do skorzystania z twoich usług. I wiemy, że ich wykonanie wcale nie jest takie proste, ale mamy rozwiązanie – w naszym zespole pracuje fotografka, która podejmie się tego zadania. Fotografie twojego studia, ciebie przy pracy i zabezpieczonych samochodów przydadzą się nie tylko do profili w mediach społecznościowych, ale też na stronę internetową, czy do katalogu.

Pudełka prezentacyjne

Koszt aplikacji profesjonalnych powłok ceramicznych  często dochodzi nawet do kilku tysięcy złotych. Klient oczywiście płaci głównie za jakość produktu oraz profesjonalnie wykonaną usługę. Warto jednak pamiętać, że o jego wyborze decyduje wiele czynników. Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalne pudełka pokazowe dla naszych certyfikowanych partnerów. Dzięki nim twój klient od razu zobaczy, że ma do czynienia z wysokiej jakości produktem.

wsparcie marketingowe 4nano
marketing 4nano

Tworzenie projektów graficznych

Kolejny punkt na naszej liście to wsparcie graficzne. Nasz zespół pomoże ci stworzyć grafikę na twoją stronę internetową, ulotkę sprzedażową, baner dla twojego studia, roll-up lub inny projekt graficzny. Skontaktuj się z nami, a wspólnie stworzymy coś, co na pewno przyciągnie uwagę twojego klienta i przekona go do skorzystania właśnie z twoich 

Konsultacje marketingowe

Chcesz, aby twoja oferta wyglądała estetycznie i przyciągnęła uwagę klienta? Nie wiesz, czym jest identyfikacja wizualna i jak poprawnie o nią zadbać? Dzięki naszemu doświadczeniu w marketingu oraz tworzeniu nieszablonowych materiałów promocyjnych, możemy zaoferować konsultacje, w ramach których wybierzemy najlepsze rozwiązania dla twojej firmy, wskażemy kierunki działań reklamowych, a także pomożemy w ich realizacji.

Szkolenia biznesowe i marketingowe

Swoich klientów możesz pozyskiwać na wiele różnych sposobów, do najczęściej wykorzystywanych można zaliczyć źródła takie jak:

● polecenia innych klientów (tzw. poczta pantoflowa);
● metody tradycyjne (ulotki, foldery itp.);
● strona internetowa;
● pozycjonowanie SEO
● reklama na Facebook’u, Instagramie.

Pamiętaj, że twój sukces jest również naszym sukcesem, dlatego zależy nam, abyś był o krok przed konkurencją w każdym z wymienionych aspektów. Właśnie dlatego nasi certyfikowani partnerzy mogą wziąć udział w szkoleniach z wymienionych wyżej zakresów. I pamiętaj, że biznes to nie tylko dobrze wykonana praca, ale także poszukiwanie i pozyskiwanie klientów za pomocą różnych źródeł.

Stały rabat dla certyfikowanych partnerów

Certyfikowane studia auto detailingu otrzymują stały rabat niezależny od wielkości zamówień, jakie będą składać, przy czym jest on wyższy, niż w przypadku partnerów biznesowych. A jeśli będziesz potrzebować produktów na już, nie jest to dla nas problem, ponieważ wszystkie zamówienia złożone do godz. 12, przygotowujemy i wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

korzyści ze współpracy 4nano

Kontakt

Zainteresowała cię nasza oferta? Nie czekaj i skontaktuj się z nami w dowolny, wybrany przez ciebie sposób. Na każde pytanie odpowiemy i wyślemy ci ofertę współpracy maksymalnie w przeciągu 24 godzin.